Kalça Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Kadınlar daha sık ve diri kalçalara sahip olmak isterler. Fakat bu yöntem biraz sıkıntılı bir süreç olmaktadır. Kalça büyütme ameliyatı çok az uzman tarafından yapılmaktadır. Böyle bir ameliyat yaptırmak isteyenler bayanlar,  öncelikli olarak iyi bir araştırma yapmalı ve doğru uzmanı bulmalıdırlar.

Kalça Büyütme Ameliyatı

Kalça büyütme ameliyatında kalçanıza implantlar yerleştirilir. Yerleştirme yapıldıktan sonra bir süre ağrılar çekebilmeniz mümkündür. Yürüme, oturma ve günlük faaliyetler içerisinde her zaman kalçalarımız hareket etmektedir. Bu sebepten dolayı ameliyat sonrasındaki süreç biraz sıkıntılı geçebilmektedir.

Ameliyat sonrasından genellikle az şekilde morluklar ve şişmeler gözükür. Günlük hayatınıza dönebilmeniz yaklaşık 1 ay gibi bir süre almaktadır. İyileşme süreci bittikten sonra hayatınıza kaldığınız yerden kolaylıkla devam edebilirsiniz.

Ameliyat Fiyatları

Kalça büyütme ameliyatı fiyatları her doktora ve hastaneye göre değişmektedir. Ameliyatın zor ve riskli olmasından dolayı istenilen ücretler biraz fazla olabilmektedir. Öncelikli olarak bu ameliyatı yaptırmak isteyenler, ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerini çok iyi öğrenmelidirler.

Ameliyat sonrası sıkıntılı bir süreç olacağından dolayı birkaç gün yanınızda refakatçi bulunması sizin açınızdan daha iyi olacaktır. İyileşme sürecinden hareketlerinize dikkat etmeli ve kalçanıza koyulan implantların vücudunuza uyum sağlamasını beklemelisiniz. Uyum süreci sonunda normal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Kalça büyütme ameliyatı fiyatları ile alakalı internet sitelerinde birçok fiyat bulmanız mümkündür. Fiyatları değişen bu ameliyatı öncelikli olarak fiyatına değil, doktorunu bulmanız gerekmektedir. Bu ameliyatı gerçekleştiren çok az doktor bulunmaktadır. Ameliyat riski olmasından dolayı birçok doktor bu işlemi gerçekleştirmekten çekinirler. Bulacağınız doktoru da çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz. Ameliyat sonrasında istenmeyen bir durumla karşılaşmamınız için çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ameliyattan korkan kadınlar başka yolları da tercih edebilirler. Örneğin spor ile kalça büyütme yöntemini de deneyerek kalçalarınızın daha büyük bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Evinizde ya da spor salonlarında yapacağız günlük spor aktivitesi sayende daha büyük ve sık kalçalara sahip olabilirsiniz. Kadınlar, öncelikli olarak sağlıklarını düşünmeli ve sonrasında vücutlarının güzelliği için işlemler yaptırmaları daha iyi olacaktır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Barış Reply

  Şimdi ne desem bilemedim açıkçası 😀

 2. aysun Reply

  Görüntü olarak gayet güzel hoş fakat, normal sağlıklı hali gibi rahat davranabiliyor mu bu estetiği yaptırdıktan sonra her hareketi her şeyi korkmadan yapabiliyor mu meselaa?

 3. Kılavuz Yazılım Reply

  Kocasına güzel görünmek isteyen kadınlar için, Kadınlar böyle şeylere önem verebiliyor. Yorumsuz 🙂

 4. kaanep Reply

  kalça büyütmek için ameliyat yerine, doğal yollara yönelinmeli. squat, leg press vb. spor hareketleri ile birkaç ayda yapılabilecek bir malzeme bu 😀

 5. emir balın Reply

  Abi insanlar bi yerlerini büyütmek için yıllardır uğraşıyor keşke kendini kabüllense de uğraşmasa böyle şeylerle 😀

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın