Kadınlarda meme büyütme operasyonu

Bir kadının vücudundaki en önemli bölgelerden birisi göğüsleridir. Göğüsler bir kadının güzelli görüntüsü için çok önemli bir parçadır. Kadınlar göğüsleri ile emzirme dönemi geçirmektedirler.meme bir kadının güzelliğini ve emzirme unsurunu karşıladıktan . görüntü olarak çok etkiler memelerinden memnun olmayan bir kadın mutlu olamaz .bu durum onun rahatsız eder.göğüs büyük yada fazla küçük olabilir göğüs bedeninizin tam oturması için ergenliğimizin bitmesini beklemelisiniz ve daha sonra meme sorunu yapmalısınız. Küçük göğüsler için zaten destekli iç çamaşırları bulunmakta herhangi bir estetik operasyon geçirmenize gerek yoktur diyemeyiz maalesef çünkü iç çamaşırları yalnızca dışarıya göğüslerinizi büyük gösterir .ama küçük göğüslerinizi görmeye devam ettiğiniz için bu sizi rahatsız etmeye devam eder ve estetik bir operasyon şarttır.

Bunun haricinde doğuştan gelen rahatsızlıklara hiç memesi olmayan yada meme kanseri ile göğüsün kaybeden kadınlar için meme ameliyatı yapılabilir. Göğüs büyütme ameliyatları protezle yada yağ enjektör edilerek göğüs büyütme işlemleri yapılabilir. Göğüslerin daha dik daha büyük gözükmesi içinde bu estetik ameliyatlar gerçekleştirilir. Farkın dalık çalışmalarında memeye takılan protezler incelenmiş ve içerisinde ki maddeler araştırılmıştı. Bir çok kadın bu protezlerin sağlıksız olabileceğini düşündüğü için korkarak bu ameliyatlardan kaçıyorlar ama yapılan incelemeye göre bu protezler kansere yada herhangi bir hastalığı yol açmıyor.

Ameliyatlardan sonra korse sutyen kullanılması gerekiyor.meme operasyonları sonrası spor yapılması sakıncalıdır en az 1 ay ağır egzersiz yapılmamalı koşu yapılmamalıdır yalnızda yürüyüş yapabilirsiniz. Ve bu ameliyat kişin kendi tercihidir.Geçmişten günümüze baktığımızda güzellik kavramı fazlasıyla değişti artık güzellik kavramı ince zayıf büyük göğüslü ve popolu olmak .ama geçmiş tarihe bakıldığında tombul kadınlar güzel kabul edilirdi güzellik anlayışı değiştiği için vücudunda bir çok değişiklik yapılmak isteniyor.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın