İğneli Epilasyon Yöntemleri

Kadınların en sevmediği şeylerden biri hiç şüphesiz ki istenmeyen tüylerdir. Bu tüylerden kurtulmak için neler yapılmaz ki? İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız yöntemlerinden biri tüy dökücü kremlerdir. Tüy dökücü kremi alıyorsunuz, arkadaki kullanım talimatını okuyorsunuz. Daha sonra da bu kullanım talimatında yazanları uyguluyorsunuz. Sonuçta ağrısız ve acısız bir halde istenmeyen tüylerinizden kurtuluyorsunuz. Peki bu çözüm sizi ne kadar süreli götürür. Tahmin edeceğiniz gibi tüy dökücü kremlerle istenmeyen tüylerimizden kurtulmaya çalıştığımızda işlemi yaptıktan birkaç gün sonra yine yavaş yavaş tüyler çıkmaya başlar. Öte yandan bazı tüy alma yöntemleri çoğu bayanın kurtarıcısı olabiliyor. Ağda gibi bazı araçların yardımıyla istenmeyen tüylerimizi aldığımızda tüy dökücü kremlere nazaran tüylerimiz daha geç çıkar. Bu ve bunlar gibi istenmeyen tüylerimizden kurtulma yöntemlerini uygulayabiliriz. Ama bilinen yöntemlerin yanında bir yöntem daha var. Verilen bilgilere göre bu yöntem uygulandığında istenmeyen tüylerde kalıcı azalmalar görülebiliyor. İğneli Epilasyon adı verdiğimiz bu yöntem nasıl bir yöntemdir? Ne işe yarar?

İğneli Epilasyon

 

Aslında iğneli epilasyon uygulanan kıl yok etme tekniklerinden biri. Lazerle yanıt alamayan ince, beyaz kılların ortadan kaldırılmasında kullanılıyor. Verilen bilgiler iğneli epilasyon yardımıyla kıl köklerinin tahrip edildiğini belirtiyor. Böylece kalıcı bir çözüm amaçlanıyor. İğneli epilasyon kaç seans sürer. Burada herhangi bir seans sayısı vermek için şunlara dikkat ediliyor. Tüylerinizin çıkış süresi. Tüylerinizin ne kadar süreyle çıktığını takip ederseniz bu konuyla ilgili soru sorulduğunda istenilen bilgiyi verebilirsiniz. Tüylerin yapısı, rengi ve yoğunluğu da seans sayınızı belirleme konusunda etkili faktörler arasında yer almaktadır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın