H100 Aşısı – Dr. Biran Ekici Yorumlar

Cilt sorunlarından şikayetçi olan kişilerin son dönemde başvurduğu yollardan birisi H100 aşısıdır. H 100 aşısı nedir, ne işe yarar bilmeyenler için profesyonel Dr. Biran Ekici açıklıyor.

Dr. Biran Ekici, çok fazla problem ettiğimiz cilt problemlerinin aslında kısa süre içerisinde ortadan kaldırılacağını söylüyor. Şimdiye kadar bu konuda başarılı çalışmalara imza atarak daha genç bir cilde kavuşmanızı sağlamıştır. Gündemimizde olan H 100 aşısı, cilt sarkmaları, kırışıklık ve cildin nem kaybına uğraması durumunda başvurulması gereken tedavi yollarından birisidir. Anti- aging amaçlı olarak tercih edilen bu operasyon Dr. Biran Ekici tarafından yerine getirilmektedir. Diğer gençleştirme tedavilerine oranla H 100 aşısı kendisini ayırmaktadır. Hiçbir şekilde yan etkisi olmadığından dolayı artık cildinden şikayetçi olan her birey bu aşıyı rahatlıkla yaptırabilir. Bu aşıyı yaptırabilmeniz için mutlaka işin ehli olan yerlerden hizmet almanız gerekir. İşlem sonrasında pişman olmamanız adına son derece önemli olacaktır. İşte bu konuda uzun yıllar hijyen kurallarını ihmal etmeden gereğini yerine getiren Dr. Biran Ekici en iyi adreslerden biri olmayı başarıyor. Ekici tarafından gerçekleştirilecek bu operasyonun kaç defa yapılacağı kişinin cildine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Kimi cilde bir seans yeterliyken, daha yıpranmış ciltler için tek seans yeterli olmayabiliyor. Dr Ekici tarafından yapılacak muayeneler sonrasında seansla ilgili olarak bir karar verilmiş olacaktır.

H 100 Aşısı Nedir?

H 100 aşısının ne olduğunu bilmeyenler var. Doğal olarak bu aşıyı yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızlıklar yaşanabiliyor. H 100 aşısı korkulacak bir operasyon değildir. Tam aksine cildin elastikiyetinin bozulmasını onarmaya yardımcı olur. İçerisinde bulunan mineral, vitamin ve amino asitler sayesinde cildiniz yenilenmiş olur. Ciltte istenmeyen sarkmaların geçmesini sağlar. Aynı şekilde de deride hücre yenilenmesine yardımcı olur. Cildinizde deforme olan yerler varsa onarılmasını sağlar. İyi bir cilde kavuşmanın formüllerinden biri oloduğunu söyleyen Dr. Biran, cilt sorunlarını onaracak bu operasyondan yararlanmanızı tavsiye ediyor. Kaliteli hizmet, işinde profesyonellik ve hijyenik ortam içerisinde H 100 aşısının yapılmasını sağlıyor. Üstelik aşıyı yaptıran kişiler, cildinde ki parlaklık olduğunu gözleriyle görmüş olacak. Ciltte meydana gelen tahribatlarında engellenmesini sağlayacak. Dr. Biran Ekici, kişinin kendine özgüven duyabilmesi adına ayna da mutlaka kendini güzel görmesi gerekir diyor. Aynanın karşısına geçtiğiniz zaman mükemmel olduğunuzu görebiliyorsanız özgüveninizi yeniden geri kazanmış olduğunuzun ispatıdır. Cilt iyileştirme ve yenileme olarak bilinen bu aşıyı kullanarak daha güzel sonuçlara ulaşmaya başlayabilirsiniz. Cildinizin daha pürüzsüz ve kaliteli görünmesini sağlar.

H 100 Gençlik Aşısı

Cildinizi istediğiniz güzelliğe en kısa süre içerisinde ulaştırıyor. H 100 Aşısı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız profesyonel doktorumuzun resmi adresini ziyaret edebilirsiniz. www.biranekici.com adresinin iletişim bölümünden kafanıza takılan sorulara yanıt bulabilir ve ortalama fiyatları öğrenebilirsiniz. Cildinizi daha fazla gençleştirmek ve güzel görünmesini sağlamak istiyorsanız randevu alabilirsiniz.

Dr. Biran Ekici Yorumlar

Dr. Biran Ekici hakkındaki yorumları yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Sizin de yorumlarınız varsa bize gönderebilir ve sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

 • Nazlım Türk
  H100 aşısı ile tanışmam Dr. Biran Ekici sayesinde oldu. Etkileri gerçekten çok güzel. Çok kısa sürede cildim inanılmaz gençleşti. şimdi yeni bir aşı varmış adı da kleopatra aşısı onu deneyeceğim 🙂
 • Özlem Hanım
  Biran Ekici hocama ilgisi, alakası ve profesyonelliği için çok teşekkür ederim. h100 aşısı yaptırmak isteyen herkese hocamı tercih edebilir.
 • Duygu K.
  Arkadaş tavsiyesi üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Bundan sonra başka bir doktora gitmem herhalde :))

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

 1. Sezgi Türksezer Reply

  Benim Biran Hocam ne tavsiye eder yaparsa onun yolundan gidin.Baby face ve kleopatra asisi yaptirdim bugun yaptigi her islemle kullandigi malzemelerin kalitesi ve onun bakis acisi estetigi harika ben cok memnunum.hatta bugun beni gordugunde inanamadi yaptigi islemler oyle kalici ve guzel etki yaratiyorki zamanla benim cildim cok guzel bir hal aldi cok basarili hocam iyiki varsiiiin.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın