Dudak Estetiği Öncesi ve Sonrası

Dudak estetiği yaptırmadan önce yaptıranların yorumlarını incelemeniz gerekir. Yaptıranların yorumlarını okumak aklınızdaki soruları gidermenizde size yardımcı olacaktır. Plastik cerrah seçerken de daha önce dudak estetiği yaptıranların yorumlarını okumak aklınızda fikir oluşturabilir.

Aynı şekilde dudak estetiği yaptıranların öncesi ve sonrası resimlerini görmek de size fikir verebilir. Operasyondan sonra kişilerin yeni görünümlerini görmek sizi motive edebilir. Dudak estetiği eğer iyi bir cerrah tarafından yapılırsa kesinlikle operasyon sonrası görünümünüzden memnun kalacaksınız. Aşağıda paylaşmış olduğumuz estetik öncesi resimler ile estetik sonrası resimleri karşılaştırabilirsiniz.

Dudak estetiği kaç seans sürer? Dudak operasyonu sonrası iyileşme süreci hakkında detaylı bilgiye dudak estetiği kategorimizden bakabilirsiniz.

dudak-estetigi-oncesi-ve-sonrasi

Dudak estetiği sonrası dudaklarınız daha dolgun görünür. Böylece kendine olan özgüveniniz daha fazla olacaktır. Girdiğiniz her ortamda dudaklarınız ön planda olacaktır.

dudak-estetigi-oncesi-ve-sonrasi-1

Müdahale sonrasında artık dudaklarınızı makyaj ile kalın göstermek zorunda kalmayacaksınız. Doğal görünümü dolgun göründüğü için zahmetli uzun süren makyajlardan kurtulacaksınız.

dudak-estetigi-oncesi-ve-sonrasi-3

İnce yapılı dudaklar güzel görünmediği gibi erkekler tarafında da beğenilmez. Erkekler dolgun duran dudakları severler.

dudak-estetigi-oncesi-ve-sonrasi-4

Öpüşmeyi de daha şehvetli kılan dolgun dudaklar günümüzde en çok yaptırılan estetiktir.

dudak-estetigi-oncesi-ve-sonrasi-5

Dudak yapısındaki bozuklukları gidermek için estetik yaptırabilirsiniz. Ortamlarda kötü gözle size bakılmasından ve görünümünüz dolayısıyla arkanızdan konuşulmasından bıktıysanız kendinizi bir plastik cerraha teslim edebilirsiniz.

dudak-estetigi-oncesi-ve-sonrasi-6

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın