Boyun Germe Estetiği Yaptıranların Yorumları

Boyun germe ameliyatı yaş ilerledikçe yüzde ve boyun derisinde bollaşan derinin sıklaştırılması ameliyatına verilen isimdir.

Çok fazla kilo alıp verenlerde görülen gıdı sarkması, ameliyat ile toplanan bir işlemdir. Kilolu kişilerde ise deri bollaşmasına çеnе altında hаlk ağzı ile gıdı dediğimiz bölgede yağlanma dа eklenir.

Güzel görünmek isteyen kadınların ameliyatı olarak anılan boyun germe estetiği ameliyatı son zamanlarda çok fazla rağbet görüyor.

Boyun germe ameliyatlarının rağbet görmesi de hem ilerlemiş ameliyat yöntemlerine hem de boyun germe ameliyatı fiyatları açısından yaptırmak isteyen kişilere kolaylık sağlanmasını ortaya çıkartıyor.

Birçok özel hastane boyun germe ameliyatlarını estetik bölümünde usta estetik doktorları tarafından yaparak talepler doğrultusunda hastalarına yanıt veriyor.

gıdı yok etme

Kişiye göre değişen ameliyat çeşitlerinde bedendeki tüm noktalarda deri sarkıkları, eğik kemikler, göz üstü deri sarkmaları tam olarak düzeltilebiliyor.

Boyun Germe Estetiği Ameliyatı Olmaya Karar Ve Ameliyat Olanların Yorumları

Nedime Karavanoğlu

55 yaşındayım, 135 kilodan 7 ay içinde 75 kiloya düştüm. Kilo verdikten sonra aynaya bakmaya korkar oldum. Boynumdaki sarkıkları toplattırabilmek için uzun süre internet üzerinden araştırmalar yaptım bazı yorumlar olumsuz olsa da ben dayanamayarak bu ameliyatı oldum ve şimdi aynaya bakmaya korkmuyorum.

Sanki 15 yıl önceki durumuma dönmüş gibi hissediyorum kendimi, aynaya bakmaya korkmuyorum çünkü her aynaya baktığımda kendimi prenses gibi hissediyorum.

Edibe

40 yaşında bir bayan olmama rağmen boyun kısmımda sarkmalar var, bu deri sarkmalarından hiç hoşlanmıyorum. Güzel görünmeyi seven bir bayanım fakat ameliyat olmaktan da korkuyorum. Acaba ameliyat olmalı mıyım yoksa hayatıma sarkık bir boyun derisiyle devam etmeli miyim.

Sevim Ayşe Dursun

Doğum ve emzirme döneminden sonra göğüslerimde sarkma oldu. Estetik ameliyat ile göğüslerimi kaldırttım çok memnunum. Üzerinden 10 yıl kadar süre geçti şimdi boynumda hafif bir sarkma oluştu ameliyat ile boynumdaki sarkan kısmı da düzelttirmeyi düşünüyorum.

Estetik ameliyatlar safra kesesi ameliyatı veya böbrek ameliyatı gibi ameliyatlar değil, yaraları birkaç gün içinde geçen sizin hemen hayata dönebileceğiniz ameliyatlar her kadının güzel görünmesi için yaptırmasını tavsiye ederim.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

4 Yorum

  1. RocioXRuma Reply

    bilgi için teşekkürler

  2. freak1Sn Reply

    ben de gıdı estetiği yaptırdım. gayet memnunum beni 5 yaş daha genç gösteriyor

  3. ahu alıcı Reply

    35 yaşındayım ve evliyim. ankarada yaşıyorum. boyun bölgemde sarkmalar var. her zaman güzel görünüme önem veririm. bu yüzden boyun bölgemi gerdirmek istiyorum. tavsiye edebileceğiniz doktorlar var ise önerir misiniz

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın