Botoks

Botoks vücutta bulunan bakteriler tarafından üretilen bir çeşit proteindir. Botoks sayesinde ciltte bulunan kırışıklar giderildiği gibi yaşlanma riski de kısmen geciktirilmiş olmaktadır. Botoks tedavisi kırışıklık gidermek için gerekli olan dolgu sıvısın iğne yardımıyla deriye enjekte edilmesi sonucunda yapılmaktadır. Botoks ile derideki kırışıklıklar ve ciltteki çizgiler kısa süreliğine silinir. Uygulanan botoks tedavisinin etki süresi yapılan seanslara göre değişmektedir. Hamile ve emziren kişiler botoks tedavisini yaptıramazlar.

Baby Botoks Enjeksiyonu Nedir?

Baby botoks enjeksiyonu ciltteki kırışıklar için cilde daha az dozda uygulanan bir sistem olduğundan dolayı en küçük çizgileri bile ortadan kaldırmaktadır. Botoks enjeksiyonunu daha az yapılamasından dolayı deri altındaki kasların çalışma sistemi de oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Uygulanan  botoks enjeksiyonunda etki süresi baby botoks enjeksiyonu ile daha uzun sürmektedir çünkü yapılan enjeksiyon ile cildin doğal görünümünden herhangi bir kayıp olmaz.

Botoks ilacı

Baby Botoks Enjeksiyonunun Faydaları

Baby botoks enjeksiyonu ile kullanılan madde daha az enjekte edildiğinden dolayı cilt doğal görünümünden hiçbir şey kaybetmez bu nedenle daha sık kullanılmaktadır. Botoks enjekte çeşidi olan baby botoks enjeksiyonunun kullanımını artıran nedenler arasında mimik hareketlerini etkileyecek dozda enjekte yapılmamasıdır. Baby botoks enjeksiyonunun sık kullanılmasının nedenleri arasında da uygulama sonrası herhangi bir estetik işlem gerekmemesidir.

Baby Botoks Enjeksiyonu Güvenli Midir?

Cilt üzerine uygulanan diğer maddelere göre baby botoks enjeksiyonu oldukça güvenilir ve kullanışlıdır. Botoks enjeksiyonunda etki süresi 1 hafta sonra başlamaktadır. Etki süresini artırmak için seans aralıklarını kısaltmak gerekmektedir. botoks hem tıbbı hemde estetik tedavilerde yıllarca kullanıldığından dolayı oldukça güvenli bir tedavi uygulamasıdır. Baby botoks tedavisi alanında uzman kişiler tarafından doğru dozlarda doğru şekilde enjekte edildiğinde alınacak olan başarı kaçınılmaz bir sonuç olacaktır.

Baby Botoks Tedavisi Fiyatı

Baby botoks tedavisinin fiyatı tedavi uygulanan bölgelerin sayısına ve tedavi seanslarına göre belirlenmektedir. Bu nedenle tedavi fiyatı kişiye göre değişiklik göstermektedir. Muayene sırasında kaç enjeksiyon yapılacağı da tedavi fiyatını doğal olarak yükseltir veya azaltır. Baby botoks tedavisi fiyatları oldukça uygundur.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın