Botoks Yaptıranlar ve Yorumları

Botoks Yaptıranlar ve Yorumları

Yorumlar;

  • Botoks yaptırmaya bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine karar verdim ve en yakın bir polikliniğe başvurdum. Botoks yapılacak olan bölgeden parça alındıktan sonra gerekli tetkikler yapıldı ve botoks işlemi yapılmaya başlandı. Tamamen acısız şekilde yapılan botoks tedavisinde 1 hafta içerisinde sonuç almaya başladım ve botoks etkisi 6 ay sürdü çok memnunum sizlere de tavsiye ederim.
  • Botoks işlemi yaptırmaya karar verdiğimde ilk olarak fiyatları sorun haline gelmişti fakat geniş çaplı bir araştırmadan sonra botoks yaptırmaya karar verdim. Belirli seans aralıklarıyla yapılan tedaviden sonra ciltteki kırışıklardan kurtulmak için yapılması gerekenlere bu tedavi sistemini de ekledim. Bu tedaviyi uygulamanızı kesinlikle tavsiye ederim ve herhangi bir zararlı etkisi oluşmadı.
  • Bende botoks uygulaması yaptırdım ve ortaya çıkan sonuçtan son derece memnunum. Uygun fiyata olması da bu tedaviyi kullanmamdaki etkenler arasında yer almaktaydı. Kısa sürede sonuç almak ve kırışıklardan tamamen kurtulmak istiyorsanız sizde bu tedaviyi yaptırabilirsiniz.

Botoks Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Botoks bilindiği üzere vücutta mevcut olan bir bakteri sayesinde üretilen proteindir. Bu protein ciltte bulunan kırışıklıklar için oldukça büyük öneme sahiptir. Botoks enjeksiyou yüz çizgilerinin azaltılmasına yardımcı olur ve daha iyi bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Bu tedavi sayesinde cilt dolgunluk kazanır ve botoks enjeksiyonu ile cilt yeni bir hacim kazanır.

Botoks Enjeksiyonu Nasıl Etki Eder?

Botoks enjeksiyonu kaslar ve sinir hücreleri arasındaki kas kasılmalarını önleyerek ciltte oluşan kırışıkların artmasını engellemektedir. Botoks enjeksiyonu ile cilt doluluk kazanır ve güzel bir görünüme sahip olur. Botoks enjeksiyonu genellikle alın bölgesine ve boyun bölgesine yapılmaktadır. Güneş ışınları botoksu bozan zararlı etkenler arasında yer almaz.

Botoks Enjeksiyonu Süreci

Botoks enjeksiyonu cerrahi bir işlem olmadığından dolayı kolayca yapılmaktadır. Botoks işleminin etkisi 1 hafta içerisinde kendisini belli etmeye başlamaktadır. Botoks enjeksiyonu belirli aralıklarda yapılan seanslar ile etki süreci gittikçe artırılabilir. En iyi sonucu 1 hafta içerisinde alabilmek için alkol kullanımını bırakmanız gerekmektedir ve kullanılan herhangi bir ilaç varsa bırakılmalıdır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın