Baş Döndüren Bakışların Sırrı: İpek Kirpik

En etkileyici ve en dikkat çekici bölgelerimizden biri gözlerimiz olmaktadır. Gözlerimiz sayesinde çekici bir görünümün kapıları kolay bir şekilde aralanmaktadır. Kirpiklerimiz ise gözlerimizin en doğal ve en güzel süsü olmaktadır. Kirpikler sayesinde etkileyici ve baş döndüren bakışlara sahip olmak oldukça kolay olmaktadır. Bazı kadınların kirpikleri kıvır kıvır ve upuzun olmaktadır. Fakat her kadın için bu durum söz konusu olmadığından dolayı dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kadınlar çeşitli kozmetik ürünlerine başvurmaktadırlar. Kozmetik ürünler ise kirpik yapısını bozabilmekte ve dökülmesine sebep olabilmektedir. Bunun yanında her ne kadar suya dayanıklı maskaralar kullanılsa bile yaz günlerinin sıcağında, yağmurlu havalarda maskara çok kolay bir şekilde akmakta ve ortaya oldukça kötü görüntülerin çıkmasına sebep olmaktadır. Bunun yanında takma kirpik sayesinde de kirpikler uzatılabilmekte ve dolgunlaştırılmaktadır. Fakat takma kirpikler de doğru bir şekilde takılmadığı zaman kolay bir şekilde çıkmakta ve en önemli anlarda komik bir duruma düşülmesine sebep olabilmektedir.

Artık kısa ve seyrek kirpikler ipek kirpik uygulaması ile tarih olmaktadır. Son günlerde oldukça trend olan ipek kirpik uygulaması dahilinde doğal bir görünüm ve çekici bakışlara sahip olmak oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca kadınlar istedikleri model ve uzunlukta ipek kirpik uygulamasını yaptırabilmektedirler.

İpek kirpik uygulaması sentetik kılların kullanımı ile yapılmaktadır. Ayrıca ipek kirpik uygulamasında kılların yapıştırılması için özel medikal yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

İpek Kirpik Hakkında Yanlış Bilinenler

İpek kirpik uygulamasının kirpikleri döküp dökmediği merak edilmektedir ve çoğu kişi bu uygulamanın kirpikleri döktüğünü söylemektedir. Bu çok yanlış bir düşünce olmaktadır. Kıllar özel yapıştırıcılar ile yapıştırıldığından dolayı kirpiklerinizi siz çekmediğiniz sürece herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Uygulamanın yaklaşık 1 ay içerisinde etkinliğini yitirdiği de söylenmektedir. Fakat ipek kirpik uygulaması 3 ay kalıcı olmaktadır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın