Zayıflatan ve Göbek Eriten Limonlu Yoğurt Kürü

Kilo vermek, zayıflamak ve göbek eritmek istiyorsanız sizler için hazırlanan limonlu yoğurt kürünü (yoğurt diyeti) deneyin. Hem de hazırlayıp uygulaması çok basit. Yoğurt kürünü hazır etmek için yoğurt, taze limon ve kırmızı biber gerekli. (Pul biberiniz yoksa zencefil tercih edilebilir)

Göbek eritmek için kür tarifi arıyorsanız tam yerindesiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için Biestetik editörlerinin hazırlamış olduğu yoğurtlu kür tarifini kesinlikle deneyin.

Limonlu Yoğurt Kürü İle Göbek Eritme

Pul biber ve limonlu yoğurt kürünü kullanmadan evvel bilmeniz gerek bir şey var. O da bunu 15 gün boyunca sürekli kullanmanızdır. 2 Gün kullanıp işe yaramıyor diye ardından uygulamayı bırakmayınız. Çok kolay bir şekilde yapacağınız limonlu kür sayesinde göbek eritme işiniz kolaylaşacaktır.

Bu arada kilo verirken vücudunuzda sarkma olmaması için yapmanız gerekenler listesini okumanızı tavsiye ederim.

zayıflatan kür

 

Limonlu Yoğurt Kürü Malzemeleri

  • Yarım taze limon suyu
  • 5 tatlı kaşığı yağlı yoğurt
  • 1 çay kaşığı kırmızı biber (Kırmızı biber bulunmuyorsa zencefil tercih edilebilir)

Limonlu Kür Nasıl Yapılır – Hazırlanışı

Taze limon suyunu, yağlı yoğurdu ve kırmızı biberleri bir kap içerisine koyun ve çırpın.

Yoğurt Kürü Diyeti : Akşam yatmadan bir saat evvel bu kürü yiyiniz. Yoğurtlu diye kürünü yedikten sonra başka besinler tüketmemeniz lazım. 15 gün boyunca bunu yapın. 15 gün sonrasında göbek eritme işlemini tam manasıyla yaptığını göreceksiniz.

Limonlu Yoğurt Kürünün Zararları

Limonlu kürün içinde kırmızı biber olduğu için alerjisi olanların kullanmaması gerekir. Bunun yanı sıra hemoroid gibi hastalıkları olan bireylerin de yoğurt kürü diyeti yapmaması tavsiye edilir. Anne adayları da bu kürü kullanmamalıdır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın