Ultrashape İle Bölgesel İncelme

Ultrashape ile incelme her kadının hayalindeki incelme şeklidir. Vücudumun her yerinden memnunum. Ama keşke karnım bu kadar büyük olmasaydı, keşke kalçalarım daha küçük olsaydı, keşke göğüslerim daha dik ve küçük olsaydı diyenler mutlaka var.

İşte tam bu noktada size bu konuda en iyi yardımcı olabilecek uzman ultrashape. Tüm dünyada kullanılan bu bölgesel zayıflama yöntemi artık Türkiye’ de. Artık Türk kadınları da istedikleri yerlerinin daha küçük olmasını sağlayabilecekler.

Ultrashape ile Nasıl Bölgesel İncelebilirsiniz?

Ultrashape ile bölgesel incelme son derece basit ve zahmetsiz. Bu yöntemde deri altındaki yağ hücreleri radyoaktif ses dalgaları ile parçalanıyor. Bu sayede mekanik etki ile yağ hücreleri kademeli olarak kırılıyor. Kırılan yağ hücreleri, sanki dışarıdan alınmış gibi karaciğere gidiyor. Sonrada idrar yolu ile dışarı atılıyor.

Ultrashape ile zayıflama

Bu sebeple suyu oldukça bol içmek gerekiyor. Yöntemin karaciğerde herhangi bir rahatsızlığa yol açmadığı özellikle gözlemlenmiştir. Ama yine de hamilelerin, karaciğer rahatsızlığı olanların ve böbrek hastalarına kesinlikle uygulanmamaktadır.

Ultrashape En Çok Hangi Bölgelerde Kullanılıyor?

Ultrashape bölgesel incelme sistemi daha çok karın, bel ve kalça bölgesinde kullanılıyor. Bu bölgelerdeki yağ dokuları diğer bölgelere oranla daha yumuşak olduğu için parçalanmaları diğer bölgelerden daha hızlı olmaktadır.

Bel çevresinde oluşan simit diye tabir ettiğimiz yağlar, diğerlerinden sert olduğu için parçalanması biraz daha zor olabiliyor. Bu yöntem vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Ama en sık bu bölgelerde kullanımı rağbet görüyor.

Ultrashape Tedavisi Esnasında ve Sonrasında Nasıl Beslenmeli?

Ultrashape kısmi incelme yöntemini kullanırken kesinlikle günde üç litre su içmek gerekiyor. Asla çikolata, kola, cips gibi yiyecek ve içeceklere yaklaşmamak gerekiyor. Gerçi bu tür şeylerden normal hayatta da uzak durmak gerekiyor. Gün boyunca az ve sık beslenmek gerekiyor. Bol su içemeyenler bitki çaylarını da rahatlıkla tüketebilirler.

Ayrıca mutlaka egzersiz yapılmalı. Ultrashape ile birlikte yapılan egzersiz vücudun daha çabuk forma girmesini sağlıyor. Ultrashape tedavisini tercih edenler etkisini en kısa iki haftada görmeye başlarlar ama ilk seanstan sonra iki ya da üç santim kadar bir incelme söz konusu olur.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın