Kalça İçin Bölgesel İncelme

Kalça için bölgesel incelme yöntemleri diğer diğer incelme yöntemleri ile hemen hemen aynı olarak değerlendirilebilir. Bunları birkaç madde altında toplayacak olursak şıklardan hangisinin sizin için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

  1. Liposuction bölgesel incelme yöntemi

Kalça inceltmede Liposuction yöntemi özellikle ünlülerin en çok kullandığı yöntemler arasında gösterilebilir. Bu yöntem yağ dokusunun fazla olduğu bölgeden enjeksiyon yöntemi ile yağların uzaklaştırılması yöntemidir. Sağlıklı bir yöntemdir. Ama devamlılığı diğerlerine göre biraz daha azdır. Diğer yöntemlerde etki biraz daha uzun düreli olabiliyor.

Bölgesel İncelme Karın

  1. Ultrashape Yöntemi ile Kalça Eritme

Ultrashape yöntemi ile kalça eritme mümkün mü? Evet mümkün. Bu yöntem sadece aktif ses dalgalarının deri altındaki yağ hücrelerine nüfus ederek onları kırması ile zayıflamayı sağlıyor. Bu yöntemi deneyenlerin her gün aralıksız olarak üç litreye yakın su içmesi ve aşırı yağlı yiyeceklerden ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmekten uzak durması gerekiyor.

  1. Yağ Hücresini Dondurma Yöntemi

Hücre dondurma yöntemi ile kalça eritme son yılların en çok tartışılan bölgesel incelme yöntemidir. Yağ hücreleri dondurularak zayıflamak mümkün mü? Evet mümkün. Yağ hücreleri donduruluyor ve sonrasında kendiliğinden kırılması sağlanıyor.

Kırılan yağ dokuları normal boşaltım yolu ile idrar kanallarından atılıyor. Bu sayede iki veya üç hafta gibi kısa bir zamanda incelme söz konusu oluyor. Bu yöntem ameliyat istemeyenler için son derece iyi bir yöntem.

  1. Egzersiz Yöntemi ile Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme yöntemleri arasında en kalıcı ve en masrafsız yöntem budur. Özellikle kondisyon yapmak, yürümek ve tempolu yarım saatlik koşular kalçaları muhteşem bir şekilde iki hafta gibi kısa bir sürede düzene sokuyor.

Bu yöntemi kullananlar kendi çabaları ile başardıklarından diyete daha bir sıkı sıkıya sarılıyorlar. Bu sayede incelme ve istenilen bölgeyi daha fazla çalıştırma ile o bölgeyi forma sokma söz konusu olabiliyor.

  1. Düzenli Spor Hocası İle Çalışma

Spor hocası ile haftanın belli günlerinde düzenli çalışmak tüm yöntemlerin üzerinde bir çalışma sistemidir. Bu sayede kalp ritminizi dengede tutabilir, istediğiniz bölgeyi daha fazla çalıştırarak o bölgeyi inceltebilirsiniz.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın