Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Ameliyatsız bölgesel incelmenin egzersiz ve diyet yapmadan da birçok yöntemi var. Bu yöntemlerin bazıları oldukça külfetli olsa da bazıları hem keseye hem de vücuda uygun geliyor. Bu yöntemlerden bir tanesi ameliyatsız olarak tek seansta uygulanan yağ hücresi dondurma yöntemidir.

Bu yöntem ile yağ hücreleri kalıcı olarak donuyor ve ortadan kalkmış oluyor. B yöntem yağ dokularını dondururken çevre dokulara, örneğin kas ve damar yapısına zarar vermeden dondurur. Bu yöntem uygulandıktan iki ya da üç hafta itibari ile göze görülür bir incelme söz konusu olur.

Liposuction Yöntemi İle Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme yöntemlerinden bir diğeri liposuctiondır. Bu yöntem ile vücuttan yağ sağımı yapılır. Yani şikayet edilen bölgedeki fazla yağlar bir enjeksiyon yardımı ile vücuttan uzaklaştırılır. Bu yöntemde de diğerinde olduğu gibi vücudun hiç bir bölgesine zarar gelmez. Yağların alınması ile vücut kendisini en fazla bir hafta içerisinde toparlayarak incelmenin etkisini gösterir.

Ultra İce lİpo

Kavitasyon Yöntemi ile Bölgesel Zayıflama

Ameliyatsız bölgesel zayıflama yöntemleri içinde son günlerde kadınlar arasında en çok popüler olan yöntemler arasında kavitasyonu göstermek mümkün. Peki nedir kavitasyon? Şöyle ki insan vücudundaki zayıflatılması veya küçültülmesi gerekli olduğu düşünülen bölgeye özel kıyafeti dâhilinde radyoaktif ses dalgaları ile deri altındaki yağ dokularına sinyal göndererek onları parçalama yöntemidir.

Yani buna bir nevi ultrashape yöntemi de denebilir. Tıpkı ultrashape gibi gün içerisinde bol su içmeli az ve sık beslenmeli. Ayrıca bitki çaylarını bolca tüketmeli. Etkisi ilk seanstan sonra dört santim incelme denebilir.

Sonraki on bir seans boyunca kafeinden, gazlı içeceklerden ve karbonhidrattan uzak durmak gerekiyor. Seanslar iki ay sürüyor. İki ay sonra incelme bariz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Bölgesel İncelmelerde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bölgesel incelme yöntemlerini denemeden önce herhangi bir karaciğer, tansiyon, diyabet, böbrek rahatsızlıklarınızın olup olmadığını öğrenmek zorundasınız. Bu tür yöntemler özellikle hamile bayanlara ve bebeklerine zarar erebilecek kapasiteye sahiptir.

Fakat emzirme döneminde herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Eğer bu yöntemlerden birini deniyorsanız hizmet sağlayıcınızın sözlerine kulak verin.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın