Bir Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

Kilo probleminiz var ise ve bu sorundan çabuk ve etkili bir şekilde kullanmak istiyorsanız size 1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesi veriyoruz. Size verdiğimiz bu diyet listesini uygularken spor da yaparsanız 1 ayda 10 kiloya kadar kilo vermeniz mümkün olacaktır. Aynı zamanda bu diyeti yaparken bol miktarda su tüketmeniz ve diyeti bozmadan 1 ay boyunca devam etmeniz gerekmektedir.

Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Diyet listesi 1 ay boyunca aynı şekilde devam ediyor.

Pazartesi

Sabah kahvaltısından önce bir bardak sıcak ve elma sirkesinin konulduğu su. Kahvaltıda ise bir dilim esmer ekmek, salatalık, domates ve yağsız bir dilim peynir. Öğlen yemeğinde yarım porsiyon şeklinde az yağlı yemek, yanında bir dilim ekmek ve light yoğurt. Akşam yemeğinde ise haşlanmış tavuk, salata ve yine light yoğurt.

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

Salı

Sabah kahvaltısında bir dilim kepek ekmeği, haşlanmış bir yumurta, bir tatlı kaşığı istenilen bir çeşit reçel, domates ve salatalık. Öğlen yemeğinde ızgara halinde yapılmış tavuk yanında yoğurt ve isterseniz yağsız bir salata. Akşam yemeğinde ise sadece çorba, yoğurt ve salata.

Çarşamba

Sabah kahvaltısından önce yine pazartesi günündeki gibi sıcak ve elma sirkeli su. Çarşamba günü her haliyle pazartesi günü ile aynı yiyecekleri tüketiyorsunuz.

Perşembe

Perşembe günü yapacağınız diyet Salı gününki liste ile tamamen aynı.

Cuma

Cuma günü uygulayacağınız diyet pazartesi ve Çarşamba günü ile aynı gıdalara sahip. O günlerin birebir aynısını uyguluyorsunuz.

Cumartesi

Cumartesi günü diyetiniz tamamen Perşembe ve Salı günündeki liste şeklinde devam etmektedir.

Pazar

Haftanın son günü olan Pazar günü de aynen pazartesi günü yaptığınız diyet şeklinde gitmektedir.

Bu listeyi düzenli olarak bir ay boyunca yaptığınızda 1 ayda 10 kilo vermek mümkün olacaktır. Lakin unutmamanız gereken bir şey var ise o da kesinlikle bu diyet sırasında spor yapmanız ve bol miktarda su içmenizdir. Her gün mutlaka en az 15 bardak yani 3 litre su içmelisiniz. Aksi halde kilo vermeniz duracaktır.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın