1 Ayda 5 Kilo Vermek Artık Çok Kolay

Kilo Türkiye’de gerçekten büyük problem. Bunun nedeni ise bol yağlı yemeklerimizden, iş tempomuza bağlı olarak artmaktadır. İş temposu, hareketsiz kalmamızda en büyük problem ancak yemek düzeni ile birlikte bu sorunu çözmek mümkün. Öncelikle sizin kendinize sormanız gereken soru yaşınız olacaktır. Vücut metabolizma açısından 30 yaşı geçtikten sonra daha yavaş çalışmaktadır. Bu nedenle vermeniz gereken zaman dilimi uzayabilir.

kilo-verme-yollari

Eğer 18-30 yaş arasındaysanız ve 1 ayda 5 kilo vermek istiyorsanız lütfen bu yöntemi dikkatli okuyun:

 •  Kesinlikle haftada 2 saat bile olsa spora zaman ayırın.
 •  Yemek düzeniniz için saat belirlemeniz gereklidir.
 •  Kahvaltı haricinde, karbonhidrat alımınızı düşürmeniz lazım. Mesela ekmek yemeyin.
 •  Yoğurt sofranızdan eksilmesin.
 •  Günlük 1 bardak süt için.
 •  Az ve 5 öğün şeklinde 2 saatlik aralarla yiyin.
 •  Eritmek istediğiniz herhangi bir bölgeniz varsa; oraya yönelik evde yapabileceğiniz (günde 10 dakika) hareketler yardımıyla eritebilirsiniz.
 •  Her gün tartılmaktan, her gün umutsuzluğa kapılmaktan uzak durun. Zira kilo vermek kesinlikle beyinde başlar.

Bunların dışında yaşınız 30 üstü ise, uzman bir diyetisyen aracılığıyla ( aylık 60 – 100 TL ) aylık ortalama 5 ile 10 kilo arasında verebilirsiniz. Öncelikle kilo vermeye başlamadan önce, kendinizi ve vücudunuzu hazırlamanız gerekiyor. Örnek olarak ise çok su içmeye başlamalısınız. Lavaboya daha sık çıkma amacıyla günde 2 bardak yeşil çay içmeniz, sizin vücudunuzu daha diri tutarak, diyete hazırlayacaktır.

1 Ayda 5 kilo nasıl verilir sorusuna cevap çokta zor değil. Yeter ki kararlı olun. Çünkü zaman içerisinde 150 kilolardan 70-80 kiloya inmiş yüzlerce örnek olduğunu görmek mümkün. Pazartesiyi beklemeden, yarın başlayın. Sağlıklı yaşamanız dileğiyle…

1 Ayda 4 Cm İncelmek – Sopa Bel Hareketi

Bir okurumuzun tavsiyesi üzerine sopa bel hareketini de listemize ekliyoruz. Sopa bel hareketi ile ayda 4 cm incelmeniz mümkün. Video’dan hareketi izleyebilirsiniz.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

 1. mehtap Reply

  bide bi bel hareketi var. sopa bel hareketi, onu yapın en az 3 4 cm incelirsiniz

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın