Kol Estetiği

Günümüzde zayıflık insanlar için bir güzellik gerekçesi olarak görülmektedir. Birçok insan bunun için yani zayıflamak için ameliyatlar olmaktadır. Tabi ki bu ameliyatları olduklarında sarkan derileri bulunmaktadır özellikle bacak bölgesi ve kol bölgesinde bu meydana gelmektedir. Ne kadar zayıflarsanız zayıflayın bu kol sarkmaları sizi fazlası ile rahatsız etmektedir.

Askılı bir buluz giydiğinizde mutlaka belli olacaktır. Peki ya siz neden zayıfladınız hem giydiğinizi kendinize yakıştırmak hem de sağlığınız için zayıflıyorsunuz kendinize aynada baktığınızda işte bu benim demek istiyorsunuz peki ya bu sarkan derileri nasıl ortadan kaldırabiliriz aslında bu derilerin altında sıkışmış vücudumuzda ki fazla yağlar bulunmakta. Bir estetik operasyon ile bu fazla olan sarkmış deriniz den kurtularak kolunuzun aslında gözükmesi gereken görünümünü aldırmaktadır.

Peki ya bu estetik operasyonu nerede olmalısınız. Kesinlikle uzman bir doktora bu ameliyatı yaptırmalısınız .  Ameliyat esnasında bir ameliyat izi olacaktır kol gözüken bir bölge olduğu için bu ameliyat olacak kişi için çok önemlidir. Dikkat ettiği taktirde çabuk iyi olabilir fakat izlerin kapanması biraz zaman alacaktır yaklaşık olarak 1 yıla yakın sürede bu izler kaybolmaktadır. Bu yüzden ameliyata girmeden önce hasta ile doktor mutlaka ön görüşme yapmalıdır fazlalığın nereden alınmasını istediğini sormalıdır ve kesinlik le alt kısımdan olmalıdır iç kısımda kalacağı için pek gözükmeyecek ve rahatsız etmeyecektir.  Zayıflamanın yanında yaşça ilerlemiş insanlar yaşın verdiği dış görünüş ile bu sarkmalarla karşılaşmaktadırlar ve yıllarca dış görünümüne önem verip şimdi sarkma yaşayan yaşlı bay ve bayanlar özellikle bayanlarda bu kol estetiğini tercih etmektedirler. Yani bu estetik durumu yalnızca zayıflamayla sarkan deriye bağlı değildir. Sizlerde zayıfladıysanız  ve yaşça ilerleyerek sarkmalarınızda şikayetçiyseniz kol estetiğini yaptırmalısınız.

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın