Dermapen Yaptıranların Yorumları

Dermapen Yaptıranların Yorumları

Dermapen tedavisi yaptıranlar genel olarak fazlası ile memnun olduklarını dile getirmektedir. Yaptıranlar öncesinde ve sonrasında ise fazlası ile farkın gözlemlenebildiği bir şekilde yorumlar ile bu tedaviyi uygulatmayı düşünen ancak aklında soru işareti kalanlara ışık olmuşlardır.

 • Sinem Ekşi

Doktor Altuğhan Cahit Vural bu işlerin piridir. Estetik denince akla ilk gelen isimlerden. Ben de bir arkadaşım vasıtasıyla tanışmıştım kendisiyle. Sağolsun bütün sorularımı sıkılmadan cevapladı.

 • Merve S.

Yüzümdeki izler sebebiyle ben de dermapen yaptırmaya karar verdim. Uzun uğraşlar sonucu bir klinik buldum kendime ve orada yaptırdım. Sonuçlardan çok memnunum.

 • Ezgi Sancak

Dermapen’le ilk olarak arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Gerçi arkadaşım kendi kendine uyguluyordu bu ürünü. Bense estetik merkezinde yaptırmaya karar verdim. Etkisini çok kısa süre sonra görmeye başladım. Bence bu uygulamayı güvendiğiniz ve kaliteli bir merkezde yaptırmanızda fayda var. Doktorum Cahit Vural’a ilgisi için çok teşekkür ederim. Merak edenler için hocamın instagram adresini de buraya bırakıyorum. https://www.instagram.com/cahitvural/

 • Kardelen Aydın

İlk seanstan itibaren yüzüm canlanmaya ve kendini toparlamaya başladı. Rejuvent klinik ailesi ve Cahit hocam’a sevgiler. Dermapen yaptırmak isteyen bütün kişilere tavsiye ederim.

 • Ayşe Hanım

Herkese merhaba, bir kaç farklı arkadaşımdan duyduğuma göre yurtdışından sipariş verilebiliyormuş dermapen. Ne kadar güvenilir bilmiyorum ben riske atmadan direk iyi olduğunu bildiğim bir estetik merkezine gittim. Siz de benim gibi iğneden korkuyorsanız özellikle kendiniz yapmaya çekiniyorsanız kesinlikle bir estetik merkezinde yaptırmanızı öneririm. Cildinizi riske atmayın 🙂

 • Buse Cengiz

Bende ergenlikten kalan sivilce izleri bulunmaktaydı. Benim gibi izleri olanlar anlayacaklar bir süre sonra iyice rahatsız etemeye başlıyor insanı :@ . Son zamanlarda iyice kafama takmaya başlamıştım bu izleri her türlü tedaviyi araştırdım en sonunda dermapenle tanıştım. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir düzelme başladı. Şu anda izler belli belirsiz.

 • İrem Hanım

Dermapen yaptıranların yorumlarını araştırırken bu siteye denk geldim ben de birşeyler karalamak istedim. Arkadaşlar öncelikle dermapen kesinlikle mucizevi bir yöntem. Sonuçları mükemmel. Asıl sonuçlarını yaptırdıktan 1 ay sonra görmeye başlıyorsunuz. Bu zamana kadar hep saçma sapan kremlere paralar dökmüştüm ve hiç bir faydasını görememiştim. Siz de benim gibiyseniz düşünmeden yaptırın.

 • Özge Kandıralı

Araştırırken çok farklı yorumlar okudum, kimisi dermapenden çok memnun kimisi ise lanet ediyor. Genelde olumsuz sonuç alanların ise kendilerinin kimseye danışmadan yaptırdıklarını gördüm. Canlarım cilt bu şakaya gelmez önce iyi bir doktor bulun sonrasında bu tedaviyi yaptırın. Zaten bildiğim kadarıyla herkese uygulanmıyor. Eğer size uygunsa bu yöntemi uygulatın.

 

Yaşlılık evresi herkesin belirli bir yaşa gelmesi ile yüz çevresinde ciddi bir kırışıklığın söz konusu hale gelen bir evre olarak bilinmektedir. Daha dinç görünüm ve yaşlılık çizgilerinin en aza indirildiği, Dermapen uygulaması cilt gençleştirme, akne izi, suçiçeği izi gibi kalıcı izlerinde kapatılmasını sağlayan, tüm deri tipleri için uygun olan aynı zamanda da fazlası ile etkili bir yol olarak kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu işlem yaklaşık olarak 30 ile 40 dakika arasında değişen bir seans ile kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu seansta yapılan ilk işlemlerden birisi de peptid maskesi uygulamasıdır. Bu uygulama ile birlikte cilde kollajen ve elastin adı verilen sentezler sağlanmaktadır. Bu cildin yenilenmesi için fazlası ile önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu bakımdan da kişilere gerekli işlemlerin sağlanması ile birlikte de yaklaşık 4. Seansın sonunda beklenilen sonuç elde edilebilmektedir. Ancak seans sayısı kişinin cildine göre, tedaviye verdiği yanıta göre değişiklik gösterebilmekte olup; 8 seansa kadar da çıkabilmektedir. Bu tamamen hastanın durumu ve doktorun öngörülerine bağlı olarak gelişen bir durumdur.

Dermapen Yorumları

Dermapen Yaptıranların yorumlarını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Dermapen yöntemi ile birlikte gerçekleştirilen seans sonunda yaklaşık 2 ay içerisinde beklenilen sonuçların gözle görülür bir şekilde elde edilmesi sonucunda doktor tavsiyesi ile birlikte tekrarda uygulanabilir bir hale gelmektedir. Bu bakımdan da kişiler kendilerine en uygun seans süresini belirlemesi ile birlikte de etkili bir sonuç meydana getirilebildiği yaptıran kişiler tarafından dile getirilmiştir. Aynı zamanda da yaptıran kişilerin yorumları arasında;

 • Yaz aylarında da yaptırılabildiği,
 • Yanık veya iz gibi hususların oluşmadığı,
 • Boyun, koltuk altı gibi bölgelerde de rahatlıkla kullanılabileceği,

belirtilmiştir. Bu sebeplerden dolayı da kişiler tam sonuç alabilmek için doğru analizlerin sonucunda bu yönteme başvurduklarını ifade etmektedirler. Bu yorumların yanı sıra hiçbir acı ve sızı faktörünün yaşanmaması da yine yaptıran kişilerin onayladıkları bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Sivilce çukurlarına kadar bir iyileşmenin söz konusu hale gelmesi de yine hastaların memnuniyetini gösteren bir yorum olarak bilinmektedir.

Dermapen Fiyatları

Dermapen uygulaması genel olarak 0,2mm’lik ince uçlarla gerçekleştirilen bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde kullanılan medikal cihazlar ve uzman doktorun tecrübesi başarının seyrini etkileyen en önemli faktörler arasında gösterilmektedir. Daha sonrasında ise bulunan hastane ortamı da fazlası ile önem taşımaktadır. Tüm bu durumlar değerlendirildiğinde ise ciddi bir fiyat aralığı hasta için muhtemel olacaktır. Fiyatlar genel olarak bu durumlara bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte Bunun yanı sıra tedavinin yaptırılacağı şehir faktörü de yine fiyatın değişiklik göstermesine mahal verecek bir durum olarak değerlendirilmektedir. Seans sayısı da yine kişinin ihtiyacına göre doktor tarafından belirlenen bir husustur. Bu durumda da daha başarılı bir sonucun elde edilebilmesi için seanslarda fazlası ile önemli bir yere gelmekle birlikte seans başı ödeme alan yerler için de bir fiyat değişikliğini söz konusu hale getirmektedir.

 

Biestetik.com okuyucularına estetik, güzellik, zayıflama ve sağlık konularında en doğru bilgiyi vermeyi hedefler. Estetik ameliyatlar nasıl yapılır, estetik operasyon çeşitleri nelerdir, estetik operasyon yaptıranlar tarafından çekilmiş estetik ameliyat öncesi ve sonrası resimleri, güzellik uzmanları ve estetik doktorları hakkında yapılmış yorumları sitemizden takip edebilirsiniz.

4 Yorum

 1. qüe Reply

  Tam tamına 9 seans dermapen yaptırdım. üstelik cildimde aşırı göze batan bir şey yok sadece gözeneklerim biraz rahatsız ediyordu. asla işe yaramadı. prp uzmanı bir beyefendi dedi ki senin cildinde başka bir şey olabilir. cildiyeye git. Bir çözüm yolu herkeste aynı etkiyi göstermeyebilirmiş bunu anladım. acılar da yanıma kâr kaldı. özgenin de dediği gibi ” iyi bir doktor bulun sonrasında bu tedaviyi yaptırın”

 2. Züleyha Reply

  Dermapen icin ankarada yaptirip memnun kalanlar önerrebiliceginiz yer varmi

Sorularınızı veya Fikirlerinizi Paylaşın